1 ICU

1 ICU
1 Hati 1 Fikiran 1 Tindakan.

Piagam Pelanggan

Piagam Pelanggan
Janji ICU JPM.

Direktori Pegawai

Direktori Pegawai
Maklumat Pegawai.

Tender / Sebutharga

Tender / Sebutharga
Muat Turun Borang.

SENARAI SEKSYEN DI PEJABAT PEMBANGUNAN PERSEKUTUAN PULAU PINANG

PEJABAT PEGAWAI KEMAJUAN NEGERI
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Syed Shaari Bin Syed Abdullah
Pegawai Kemajuan Negeri JUSA C
syshaari@ppg.icu.gov.my
04-2185702
2.
Ainna Najwa Bt Mohammad Marzuki
Setiausaha Pejabat Gred N27
ainna.marzuki@ppg.icu.gov.my
04-2185702
3.
Mohamad Azmi Bin Ahmad
Pembantu Am Pejabat Gred N4
azmi.ahmad@ppg.icu.gov.my
04-2185715
4.
Kosong
Pemandu Gred R3
Kosong
04-2185702
5.
Mohd Redzuan Bin Ramli
Pembantu Am Pejabat Gred N1
pentadbiran@ppg.icu.gov.my
04-2185702

BAHAGIAN PEMBANGUNAN FIZIKAL
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Mohd Ismail bin Harun
Tim. Pegawai Kemajuan Negeri M54
ismail.harun@ppg.icu.gov.my
04-2185703
2.
Ibrahim Bin Yusoff
Ketua Pen. Pengarah Kanan (Teknikal) J52
ibrahim@ppg.icu.gov.my
04-2185710
3.
Idawati @ Mashitoh Binti Zakaria
Ketua Penolong Pengarah (Projek Khas) M48
idawati.zakariah@ppg.icu.gov.my
04-2185706
4.
Noor Azrina Bt Mohd Gaminan
Ketua Pen. Pengarah (Urusetia) M48
azrina.gaminan@ppg.icu.gov.my
04-2185716
5.
Siti Nazariah Bt Abdul Zalim
Ketua Pen. Pengarah Kanan (P&P) M52
nazariah.zalim@ppg.icu.gov.my
04-2185709
6.
Azura Binti Osman
Setiausaha Pejabat Gred N27
azura.osman@ppg.icu.gov.my
04-2185703

BAHAGIAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT DAN PENGURUSAN
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Namimah binti Hashim
Tim. Pegawai Kemajuan Negeri M54
namimah.hashim@ppg.icu.gov.my
04-2185704
2.
Encik Azuar Shahnaz bin Abd. Aziz
Ketua Pen. Pengarah (Pengurusan) M52
azuar.aziz@ppg.icu.gov.my
04-2185760
3.
Shah Inor Shabudin
Ketua Pen. Pengarah (SKR) M48
shah.shahbudin@ppg.icu.gov.my
04-2185734
4.
Nur' Aishah Bt Md Norodin
Ketua Pen. Pengarah (PMI) M48
aishah@ppg.icu.gov.my
04-2185752
5.
Farah Atiqah Suhimee
Setiausaha Pejabat Gred N27
farah.suhimee@ppg.icu.gov.my
04-2185704

SEKSYEN KHIDMAT PENGURUSAN
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Azuar Shahnaz bin Abd. Aziz
Ketua Penolong Pengarah
azuar.aziz@ppg.icu.gov.my
04-2185760
2.
Mohd Faizal Bin Che Meh
Penolong Pengarah (Pengurusan) M41
zfaizal@ppg.icu.gov.my
04-2185761
3.
Kosong
Penolong Pengarah (Kewangan) M41
Kosong
04-2185759
4.
Mohd Zaki Bin Ariffin
Pen. Peg. Tadbir Kanan Gred N32
mohdzaki@ppg.icu.gov.my
04-2185762
5.
Jasmaliza Bt Zainon @ Zainul
Pen. Akauntan Gred W32
jasmaliza@ppg.icu.gov.my
04-2185758
6.
Siti Hadijah Bt Suratman
Pem. Tad. (P/O) Gred N17
siti.suratman@ppg.icu.gov.my
04-2185763
7.
Junaidah Bt Abu Seman
Pem. Tad. (P/O) Gred N17
junaidah.seman@ppg.icu.gov.my
04-2185763
8.
Norhashimah Bt Yusoff
Pembantu Tadbir Gred N17
norhashimah@ppg.icu.gov.my
04-2185763
9.
Roswannita Bt Pawanchik
Pem. Tad. (Kewangan) Gred W17
roswannita.pawanchik@ppg.icu.gov.my
04-2185767
10.
Nurfaezah Bt Zahudi
Pem. Tad. Gred N17
faeza.zahudi@ppg.icu.gov.my
04-2185767
11.
Nor Azlina Bt Abdullah
Pem. Tad. (Kewangan) Gred W17
azlina.abdullah@ppg.icu.gov.my
04-2185767
12.
Roseidi bt Rashid
Pemandu Gred R3
pentadbiran@ppg.icu.gov.my
04-2185763
13.
Afende Bin Che Ahmad
Pemandu Gred R3
pentadbiran@ppg.icu.gov.my
04-2185763
14.
Abdul Karim Bin Majid
Pemandu Gred R3
pentadbiran@ppg.icu.gov.my
04-2185763
15.
Mohamed Fauzi Bt Osman
Pemandu Gred R3
pentadbiran@ppg.icu.gov.my
04-2185763

SEKSYEN PEMBANGUNAN MASYARAKAT DAN INSTITUSI
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Nur' Aishah Bt Md Norodin
Ketua Pen. Pengarah (PMI) M48
aishah@ppg.icu.gov.my
04-2185752
2.
Kosong
Penolong Pengarah (PMI) M41
Kosong
04-2185753
3.
Siti Fadhlina Sharifudin
Pem. Tad. Gred N17
fadhlina.sharifudin@ppg.icu.gov.my
04-2185756
4.
Mohd Suhaimi Bin Ismail
Pentadbir Mukim Gred N27
suhaimi.ismail@ppg.icu.gov.my
04-2185756
5.
Sharida Bt Ahmad Pahami
Pentadbir Mukim Gred N27
sharida.pahami@ppg.icu.gov.my
04-2185756
6.
Sarimah Bt Mohamad
Pentadbir Mukim Gred N27
sarimah.mohamad@ppg.icu.gov.my
04-2185756
7.
Shahida Bt Idris
Pentadbir Mukim Gred N27
shahida.idris@ppg.icu.gov.my
04-2185756

SEKSYEN KESEJAHTERAAN RAKYAT
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Shah Inor Bt Shahbudin
Ketua Pen. Pengarah (SKR) M48
shah.shahbudin@ppg.icu.gov.my
04-2185734
2.
Kosong
Penolong Pengarah M41
Kosong
04-2185735
3.
Mohd Hairy Bin Japah
Penolong Pengarah M41
hairy@ppg.icu.gov.my
04-2185735
4.
Shukor Bin Lateh
Pen. Peg. Perangkaan Gred E32
shukor.lateh@ppg.icu.gov.my
04-2185738
5.
Noor Fadzlina Bt Baharuddin
Pem. Perangkaan Gred E17
fadzlina.baharuddin@ppg.icu.gov.my
04-2185739
6.
Nurizah Bt Ismail
Pem. Perangkaan Gred E17
nurizah.ismail@ppg.icu.gov.my
04-2185739
7.
Siti Norhana Washida Abdul Mutalib
Pem. Tad. Gred N17
norhana.mutalib@ppg.icu.gov.my
04-2185739
8.
Mohamad Azim Bin Abdul Halim
Pegawai Pemantau
azim.halim@ppg.icu.gov.my
04-2185739

SEKSYEN URUSETIA DAN TUGAS-TUGAS KHAS
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Noor Azrina Bt Mohd Gaminan
Ketua Pen. Pengarah (Urusetia) M48
azrina.gaminan@ppg.icu.gov.my
04-2185716
2.
Siti Maizatul Akmalissa Binti Mohd Taserip
Penolong Pengarah M41
akmalissa.taserip@ppg.icu.gov.my
04-2185705
3.
Hasnani Bt Che Halim
Pembantu Tadbir N17
urusetia@ppg.icu.gov.my
04-2185719

SEKSYEN PROJEK KHAS
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Idawati @ Mashitoh Bt Zakariah
Ketua Pen. Pengarah (Projek Khas) M48
idawati.zakariah@ppg.icu.gov.my
04-2185706
2.
Nurhayati Binti Yasri
Pegawai Tadbir (Projek Khas) N41
nurhayati.yasri@ppg.icu.gov.my
04-2185708
3.
Annuar Bin Mohamed
Pen. Pengarah (Projek Khas) M44
annuar.mohamed@ppg.icu.gov.my
04-2185707
4.
Noraziah Bt Mohd Noor
Pem. Tad. (Kewangan) Gred N17
noraziah.noor@ppg.icu.gov.my
04-2185714
5.
Noreain Bt Othman
Pem. Tad. Gred N17
noreain.othman@ppg.icu.gov.my
04-2185715
6.
Liyana Syazana Bt Mohamad
Pem. Tad. (Keawangan) Gred W17
liyana.mohamad@ppg.icu.gov.my
04-2185715
7.
Norazreen Bt Zasmi
Pem. Tad. Gred N17
norazreen.zasmi@ppg.icu.gov.my
04-2185763

SEKSYEN PEMANTAUAN DAN PENILAIAN
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Siti Nazariah Bt Abdul Zalim
Ketua Pen. Pengarah Kanan (P&P) M52
nazariah.zalim@ppg.icu.gov.my
04-2185709
2.
Hilmy Sazlin Azny bin Abdul Aziz
Penolong Pengarah (P&P) M44
hilmy.aziz@ppg.icu.gov.my
04-2185711
3.
Nor Hafizah Bt Ismail
Pen. Peg Tadbir Gred N27
norhafizah@ppg.icu.gov.my
04-2185719
4.
Abdullah Bin Ahmad
Juruteknik Gred J22
abdullah.ahmad@ppg.icu.gov.my
04-2185713
5.
Mohd Nor suhaimi Bin Sulaiman
Pem. Tad. Gred N17
suhaimi.sulaiman@ppg.icu.gov.my
04-2185719

SEKSYEN TEKNIKAL
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Ibrahim Bin Yusoff
Ketua Pen. Pengarah Kanan (Teknikal) J52
ibrahim@ppg.icu.gov.my
04-2185710
2.
Abdul Shukor Bin Abdul Rashid
Pen. Pengarah Kanan (Teknikal) J44
shukor.rashid@ppg.icu.gov.my
04-2185718
3.
Fauzi Bin Abdul Rahman
Pen. Pengarah Kanan (Teknikal) J44
fauzi.rahman@ppg.icu.gov.my
04-2185717
4.
Abdur Rahman Azzam Bin Che Sobry
Pen. Pengarah Kanan (Teknikal) J44
azzam.sobry@ppg.icu.gov.my
04-2185712
5.
Noor Azlinda Bt Ghazali
Pen. Jurutera Gred J29
noorazlinda@ppg.icu.gov.my
04-2185720
6.
Norhakimah Bt Baharuddin
Pen. Jurukur Bahan Gred J29
hakimah@ppg.icu.gov.my
04-2185721
7.
Farah Bibah Bt Farook
Pen. Jurutera Gred J29
farah.farook@ppg.icu.gov.my
04-2185720
8.
Shahril Bin Abd Rahman
Pen. Jurutera Gred J29
shahril.rahman@ppg.icu.gov.my
04-2185721
9.
Nurulhuda Bt Mohd Mardi
Juruteknik Gred J17
nurulhuda.mardi@ppg.icu.gov.my
04-2185720
10.
Siti Aminah binti Zainudin
Juruteknik Gred J17
aminah.zainudin@ppg.icu.gov.my
04-2185720
11.
Teh Nur Amalina Bt Mohd Zaki
Juruteknik Gred J17
amalina.zaki@ppg.icu.gov.my
04-2185720

SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Mohd Zamri Bin Md Zin
Peg. Tek. Maklumat F41
zamri@ppg.icu.gov.my
04-2185757
2.
Harteny Bt Mohamad
Pen. Peg. Tek. Maklumat F29
harteny@ppg.icu.gov.my
04-2185754
3.
Abu Sufian Bin Abdullah
Juruteknik Komputer FT17
sufian.abdullah@ppg.icu.gov.my
04-2185756

PEJABAT PEMBANGUNAN DAERAH ZON PULAU
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Mohd Balkish bin Othman
Pen. Pengarah Kanan M44
balkish.othman@ppg.icu.gov.my
04-6407601
2.
Shafinas Bt Azmi
Penolong Jurutera Gred J29
shafinas.azmi@ppg.icu.gov.my
04-6407600
5.
Rosmawati binti Md Sheriff
Pem. Tad. Gred N17
rosmawati.sheriff@ppg.icu.gov.my
04-6407600
4.
Ismanizam Bin Ibrahim
Pentadbir Mukim Gred N27
ismanizam.ibrahim@ppg.icu.gov.my
04-6407606
5.
Suhaimi Bin Ismail
Juruteknik Gred J17
juruteknik@ppg.icu.gov.my
04-6407606
6.
Izuwan Helmi Bin Halim
Juruteknik Gred J17
izuwan.halim@ppg.icu.gov.my
04-6407606
7.
Muhamad Ismail Bin Haji Rohim
Juruteknik Gred J17
juruteknik@ppg.icu.gov.my
04-6407606
8.
Mohamad Khairi Bin Mohamad Halmi
Juruteknik Gred J17
juruteknik@ppg.icu.gov.my
04-6407606

PEJABAT PEMBANGUNAN DAERAH ZON SEBERANG
Bil
Nama
Jawatan
Emel
No Telefon
1.
Nadzir Bin Shaari
Ketua Pen. Pengarah Kanan M48
nadzir@ppg.icu.gov.my
04-5783703
2.
Mohd Fuad Bin Shuid
Penolong Pengarah M41
fuad.shuid@ppg.icu.gov.my
04-5783703
3.
Norhafiza Bt Mohamad
Pem. Tad. Gred N17
norhafiza.mohamad@ppg.icu.gov.my
04-5783703
4.
Siti Fairuz Mawardayana Bt Said Amin Shah
Pembantu Tadbir Gred S27
mawardayana.said@ppg.icu.gov.my
04-5783705
5.
Mohd Zaki Firdaus Bin Ab Rahman
Juruteknik Gred J17
juruteknik@ppg.icu.gov.my
04-5783705
6.
Mai Zatul Simaa Bt Meor Nazri
Juruteknik Gred J17
simaa.meor@ppg.icu.gov.my
04-5783705
7.
Mohd Faisal Ariff Bin Harrul Anuar
Juruteknik Gred J17
juruteknik@ppg.icu.gov.my
04-5783705
8.
Azlina Bt Mohamad
Juruteknik Gred J17
azlina.mohamad@ppg.icu.gov.my
04-5783705
9.
Hermin Safri Bin Setapa
Pembantu Tadbir N17
hermin.setapa@ppg.icu.gov.my
04-5783705
10.
Suhana Bt Mohamad
Juruteknik Gred J17
azlina.mohamad@ppg.icu.gov.my
04-5783705
Laman direktori pegawai. Menyenaraikan nama pegawai dan kakitangan yang boleh dihubungi mengikut seksyen berserta jawatan, alamat emel dan juga nombor telefon.